Regulamin

Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu w apartamentach MilaMaris.

 

 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00, a kończy o godz. 10.00.
 2. Rezerwację uznaje się za gwarantowana w momencie wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości pobytu. Należy ją dokonać w ciągu 3-dni od wstępnej rezerwacji. W przypadku rezygnacji zadatek nie ulega zwrotowi. Zadatek w wysokości 30 % należności należy wpłacić na konto

15 1910 1048 2683 0146 1183 0001 Santander Bank Polska S.A
Aldona Feszler
ul.Grota Roweckiego 19
76-270 Ustka

z dopiskiem: zadatek, imię i nazwisko

 1. Opłata za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 2. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.
 3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00-6.00
 4. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu ,a także może żądać natychmiastowego opuszczenia apartamentu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 5. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.
 7. Gość zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela apartamentów.
 8. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w apartamentach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki, farelki, itp. nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 9. Na terenie obiektu  obowiązuje ZAKAZ PALENIA. (Zgodnie z Ustawą Dz. U z 1996 r N 10 poz.55 - Kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami określonymi w art. 5 podlega karze grzywny do 500 zł). Obiekt wyposażony jest w czujniki dymu.
 10. Obiekt akceptuje pobyt zwierząt domowych, po wcześniejszym uzgodnieniu.
 11. Osoby niezameldowane w obiekcie mogę przebywać w pokojach od godz. 8- 22.


​Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać do właściciela obiektu. Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu udanego pobytu w naszych apartamentach MILA.

Tel: +48 503 661 398

biuro@milamaris.pl

ul. Maurycego Beniowskiego 12

76-270 Ustka

Stronę napędza Drupal